page1image8238704

Nieuwe Tenues

Zoals al aangekondigd in de algemene leden vergadering, gaan wij vanaf volgend seizoen spelen in een nieuw tenue. Een moderner en frisser uiterlijk. Ademend, vochtregulerend, snel drogend, licht en comfortabel. Het nieuwe tenue wordt jouw eigendom, en wordt dus ook door jou zelf aangeschaft.

De tenues dienen voor eind juli besteld te zijn zodat ze allemaal op tijd geleverd kunnen worden.

Let op! Zonder tenue kan er niet mee gedaan worden aan de wedstrijden, dus zorg dat je er op tijd bij bent.

Bestellen:

In tegenstelling tot voorgaande jaren, moet je het tenue nu zelf
bestellen. Ga hiervoor naar onze website (www.svobasketball.nl)
en klik op Shop onderin de pagina. Kom je hier voor het eerst,
maak dan een account aan. Dit doe je door in de Shop rechts
bovenin te kiezen voor ‘Account aanmaken’. Hierna krijg je de
clubkorting te zien. Op de website kunt je betalen met iDeal. Rugnummers worden door onze leverancier toegekend aan de hand van het team waarin wordt gespeeld. Er kan geen voorkeur nummer worden opgegeven.

Passen:

Om te zorgen dat je de juiste maat bestelt, organiseren wij pas-avonden. Op deze avonden staan wij met pas-tenues in Sportcentrum Oudenrijn.

De pasavonden zijn op 8, 9 en 13 juni van 18:00 uur tot 20:30 uur. Natuurlijk zijn ouders ook van harte welkom.

U-Pas

Gebruik je een U-pas en woont je in de gemeente Utrecht? Dan is er een extra regeling via het Paul Verweel Sportfonds voor de aankoop van kleding. Dit gaat niet van het saldo op jouw U-pas af. Je kunt hiervoor een aanvraag doen via: www.paulverweelsportfonds.nl

Voor vragen kun je mailen met: wedstrijdsecretaris@svobasketball.nl

Beste Basketballer,

page1image7879920 page1image7877632 page1image10217600 page1image10221632 page1image10221440